Крім звичайних штор, фіранок і жалюзі для «захисту» приміщення від занадто яскравого світла і цікавих поглядів можуть використовуватися і рулонні штори. Це досить вдалий варіант оформлення вікон як в квартирах, так і в «робочих» приміщеннях.
Рулонні штори від 2 днів по Києву / області
від 244 грн. за готовий виріб
за 2-4 дня з урахуванням доставки
більше 600 видів тканин
гарантія «під ключ» 1 рік
всі форми оплати
- Безготівковий розрахунок з ПДВ /без ПДВ
- Готівковий розрахунок
- Карта ПриватБанк
Замовити рулонні штори в 1 клік
з 9:00 до 20:00
(без вихідних)
Київської області.
виїзд майстра
протягом 1 дня.
Налаштування і види рулонних штор
Конструктивно такі вироби представляють собою тканинне полотно, що намотується на вал, який кріпиться над віконним отвором або всередині нього (безпосередньо перед віконним склом). У розмотаному стані тканина перекриває вікно, в змотаному – відкриває. На нижньому кінці тканини є металева пластина – для обважнення, щоб полотно не м`ялось і не колихалося від слабкого протягу.
Налаштування і види рулонних штор
Відкриття та закриття штор може здійснюватися як вручну (за допомогою нитки), так і дистанційно, за допомогою електроприводу. Принцип відкриття-закриття простий: вал обертається по або проти годинникової стрілки, і тканина або намотується на нього, або навпаки розмотується. Полотно також може фіксуватися на потрібному рівні.
Конструктивно такі вироби діляться на кілька видів:
- Касетні (закриті). В цьому випадку вал ховається в пластиковому коробі, а з боків полотна встановлюються пластикові напрямні елементи, в яких при відкритті-закритті проходить планка для обтяження і саме полотно. Направляючі кріпляться до віконній стулці. Таким чином тканина рухається в фіксованому просторі, не відхиляючись в сторони, і завжди залишається щільно притиснутою до вікна.
- Класичні (відкриті). В цьому випадку вал не прикривається коробом, і полотно рухається без напрямних. Такі вироби коштують дешевше, але при сильному протязі полотно може коливатися.
- “День ніч”. У таких системах полотно виконується зі смуг прозорої і непрозорої тканини.
Рівень освітлення в приміщенні можна змінювати, зміщуючи прозорі смуги щодо непрозорих.
Також на кілька типів ділиться і тканина — за прозорістю:
- Прозора: розсіює сонячне світло, злегка приглушаючи освітлення. По суті – аналог фіранки. Зазвичай виконує декоративну функцію, і використовується в якості доповнення до звичайних штор.
- Напівпрозора: частково пропускає сонячне світло.
- Непрозора (світлонепроникна, блекаут): тканина, що повністю не пропускає сонячні промені. Підходить для приміщень, вікна яких виходять на пластикову сторону.
Сама тканина для більш зручного обслуговування і експлуатації має спеціальне просочення і антистатичні властивості. Завдяки цьому на полотно не липне пил, і воно не вигорає під яскравими сонячними променями. Чим рулонні штори зручніші за звичайні?
Системи кріплення рулонних штор
Відкритого типу
Закритого типу
Мансардні ролети
Планка на магніті
При необходимости мы оснащаем тканевые роллеты электроприводом, что позволяет управлять ими одним касанием. Это максимально простой способ сэкономить время и обеспечить долговечность изделиям. Типы электропривода для роллетов:
- Кабельное управление с помощью выключателей;
- Дистанционное инфракрасное или радиоуправление с помощью пульта;
- Комбинированное управление.
Инновационные решения позволяют установить автоматические роллеты максимально органично, не занимая лишнее пространство.
Наші фахівці з радістю зроблять всі необхідні розрахунки:
(044) 338-24-98
(097) 014-54-45
[email protected].
Виїзд майстра на місце БЕЗКОШТОВНИЙ!
Ціни і Зразки матеріалів
Ціни актуальні на червень 2021 р.
Зразки тканини однотонні
Чим рулонні штори зручніші за звичайні?
Чому на пластикове вікно варто встановити саме рулонні штори? У них є кілька переваг:
- Цікавий і гарний зовнішній вигляд. У відкритому стані акуратна смуга тканини виглядає непомітно, але при цьому стильно і цікаво. У згорнутому стані невеликий вузький вал з намотаною тканиною практично не кидається в очі (якщо колір збігається з кольором стулки або отвору).
- Можливість застосування в інтер’єрах з різним дизайном. Їх актуально застосовувати в приміщеннях, оформлених в стилі мінімалізму, хай-тек, класики.
- Можливість застосування не тільки на вікнах, але і на дверному склінні, скляних перегородках.
- Економія простору. Такі штори можуть кріпитися прямо до віконній стулці (як жалюзі), займаючи мінімум місця і залишаючи повністю вільним підвіконня.
У плані догляду рулонні штори з тканини також відрізняються зручністю: їх можна протирати вологою ганчіркою, а при необхідності – знімати полотно для прання. З явних незручностей можна виділити лише неможливість змінювати рівень освітлення, залишаючи вікно прикритим від сторонніх поглядів: якщо ви будете відкривати штору (намотувати тканину), то вікно буде проглядатися. В цьому плані зручніше використовувати звичайні жалюзі.
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ПО РУЛОННИМ ШТОРАМ
Потрібно вставити шестерінки безпосередньо в самі кронштейни. Далі рулонний штора прикладається до самого місця майбутньої установки. Потім робляться спеціальні мітки для установки кронштейнів. Наступним етапом буде протягування волосіні крізь отвір в цих кронштейнах. Вгорі слід зав’язати вузли. Рулонний штора з шестернями вставляється в кронштейни. Завершальним етапом стане перевірка функціонування штори.
Відразу збирається кронштейн, а наявні деталі фіксуються до освіти відповідно звуку. Далі на кронштейн клеять скотч. Наступний крок – об’єднання з майданчиками до утворення звуку. З метою зафіксувати розміри габаритів вироби, необхідно збирати всю конструкцію саме на підвіконні. Слід докласти її до стулки вікна і обов’язково зазначити знаходження правої або ж лівої майданчика. Далі залишилася майданчик приклеюється до стулки на місце, яке раніше відзначили.
Стирають рулонні штори у ванній. Відразу потрібно зняти полотно з механізму. У ванній полотно розкладають таким чином, щоб тканина не м’ялася. Для прання знадобиться спеціальний миючий засіб з нейтральним рН. Його потрібно заздалегідь розвести з водою. Слід змочити губку в розчині миючого засобу і легкими рухами нанести на штору. На завершення засіб змивають і гарненько прополіскують під душем.
Серед переваг рулонних штор – великий вибір кольорів, фактур, простота в догляді і монтажі. Вертикальні жалюзі найчастіше виготовляють з поліестеру. Синтетика більш стійка до вигорання, легко очищається і не зношується. У числі сильних сторін жалюзі – вони можуть утримувати сонячні промені, не перешкоджаючи при цьому проникненню повітря в приміщення. І жалюзі, і ролети мають свої плюси і мінуси.
Рулонні штори вибирають за кольором. Як варіант можна віддати перевагу однотонним або поєднує відразу кілька кольорів. Пропонуються сьогодні і екзотичні варіанти. Серед них – рулонні штори з фотодруком, що не пропускають світло. У таких виробів можуть бути різні малюнки. Популярні варіанти – зображення дикої природи, репродукції відомих картин. Рулонні штори можуть гармонійно вписатися в будь-який дизайн інтер’єру.
Де купити рулонні штори в Києві?
У Києві купити подібні вироби можна у нас в компанії Anrol, ми займаємося продажем і установкою жалюзі і ролет з різних матеріалів. У каталозі можна подивитися фото готових рішень, а також підібрати відповідний розмір і забарвлення.
Щоб отримати гарні і функціональні вироби для ваших вікон протягом 2-4 днів, вам необхідно:
- Запросити замірника
- Вибрати потрібний матеріал
- Узгодити вартість
Якщо залишилися питання (хочете уточнити ціну, дізнатися терміни доставки, уточнити наявність моделей) – зв’яжіться з нами за контактними номерами, або залиште заявку через форму на сайті.
Підрахуємо: миттєво
Виготовимо: 1-4 дні
Встановимо: 2 години
Працюємо кожен день з 9:00 до 20:00. Виїзд майстра на замір протягов 1 дня:
(044) 338-24-98
Безкоштовно по Україні
(097) 014-54-45
[email protected].
Київ, вул. Довженка, 12-А, оф. 205
Виїзд майстра на місце БЕЗКОШТОВНИЙ!